į pradžią turinys susisiekite  
Numerologija
Įgimtos žmogaus charakterio savybės

Nėra gerų, nėra blogų nei skaičių, nei gimimo datų. Labai svarbios yra ir tam tikrų skaičių kombinacijos, eilutės, stulpeliai, įstrižainės Pitagoro kvadrate. Kiekvieno skaitmens lemiamos savybės gali palengvinti vieną ir apsunkinti kitą situaciją. 

 

Numerologijos žinios padeda kiekvienam pirmiausia suprasti patį save - savo savybes, charakterio bruožus, tinkančius ar netinkančius vienai ar kitai veiklai. Tai yra tarsi situacija, kai atsisuki ir pamatai tai, kas slypi tau už nugaros... Tuomet imi kitaip suvokti visą savo gyvenimą - supranti, kodėl yra taip ir anaip, kodėl patenki į tam tikras situacijas, kodėl tos situacijos kartojasi, supranti, ko reikia mokytis. Kai analizuoji savo tėvų, savo ir savo vaikų gimimo matricas, vaizdas tampa dar aiškesnis...

 

Numerologija skatina toleranciją kitiems žmonėms, suvokiant, kodėl jie mąsto kitaip.

 

Geras numerologas paskatina tave atsisukti ir išvysti tai, kas buvo su tavimi visą tavo gyvenimą, bet pats to nepastebėjai. O gal net nenorėjai dairytis, gal apgaudinėjai save, įsivaizduodamas, kad gyvenimas yra tik tai, ką tu pats aiškiai matai ir supranti. 

 

Skeptikai visuomet klausia, ar tą pačią dieną gimę žmonės yra vienodi. Tą pačią dieną gimę žmonės yra panašūs savo elgesio manieromis, mąstymo būdu, problemų sprendimo versijomis, vidinių jausmų proveržiais. Žinoma, skirtinga aplinka juos formuoja savaip. Todėl kiekvienas mes esame vienintelis.

 

Dėl to absoliučiai kiekvienas žmogus turi savo unikalius gebėjimus, galimybes ir perspektyvą, tobulėjimo potencialą, kurį gali atrasti ir tinkamai naudoti.