į pradžią turinys susisiekite  
Numerologija
Numerologija. Kerintis skaičių pasaulis

Skaičius yra neišsemiamas Žodis;

 

jis yra banga ir šviesa, nors to niekas nemato; 

 

jis yra ritmas ir muzika, nors to niekas negirdi.

 

Jis nekeičiamas, bet jo vibracijos yra begalinės.

 

Bet kokia gyvenimo forma yra konkreti Skaičiaus išraiška.

 

(Maurice Druon)


 

 

Pitagoras - vienas iš žymiausių Antikos filosofų. Apie 530 m. pr. m. e. Pietų Italijoje jis įkūrė „Pitagoro mokyklą“, kurioje filosofinės - politinės ir religinės idėjos buvo grindžiamos nekintamais skaičių dėsniais. Svarbiausiu savo išradimu Pitagoras laikė savo išrastą Pitagoro kvadratą, kuriuo ir dabar remiasi klasikinė numerologija.

 

Numerologija – tai ne tiesiog mokslas apie skaičius: tai mokslas apie žmogaus gyvenimą ir jo vertybes, taip pat apie tų vertybių dinamiką. Tai praktinės žinios, padedančios vystytis žmogui kaip asmenybei. Tai mokslas apie tai, kaip padėti sau pačiam, kaip pažinti save.

 

Numerologija padeda suprasti pirmiausia savo paties jausmus, mintis, emocijas, motyvus, poelgius (kodėl aš taip manau, taip elgiuosi, kodėl tas ar anas man natūraliai gaunasi, o kitiems tai nesuprantama).

 

Darbo su skaičiais tikslas – energijos tausojimas. Dažniausiai energiją prarandame dirbdami netinkamą mums darbą, negalėdami savęs realizuoti, klaidingai vertindami savo poreikius ir galimybes, gausiai liedami emocijas nežinodami, kaip palaikyti harmoningus santykius.

 

Numerologija atveria žmogui naujus sąmonės horizontus ir suteikia šansą geriau suvokti savo nuosavą potencialą, duotą jam gimstant.

 

Reikėtų prisiminti, kad visiškai pažinti pasaulio neįmanoma, nes Visata yra begalinė. Numerologija tiesiog atveria duris į begalybę, kuri yra mūsų pačių viduje.