į pradžią turinys susisiekite  
Tinklapio naujienos
Jogos terapijos stovykla su mokytoja Gitana Liepos 22-24 bei rugpjūčio 12-14 dienomis

Mes kviečiame jus pasitikti tekančią saulę, jogos asanomis pradėti savo dieną, išbandyti įvairaus pobūdžio jogos praktikas bei meditacijas, dainuoti, kartu susėdus apie laužą.

Čia jūs pasisemsite vidinės ramybės ir tylos. Stovyklėlė priartins jus prie gamtos, natūralumo, kvėpuosite Motinos žemės ritmu, atsiribosite nuo kasdienių problemų bei rūpesčių, apsivalysite nuo streso ir nerimo, pajusite, jog jūsų šaknys yra čia, Lietuvos žemėje. Sutiksite tuo pačiu ritmu gyvenančius bendraminčius.

plačiau
 
Kviečiame į jogos užsiėmimus Vilniuje su jogos mokytoja Gitana

Jogos užsiėmimai skirti tiems, kas nori keisti savo gyvenimo būdą, tapti ramesni, išmokti valdyti savo kūną, sielą ir protą.

Užsiėmimuose išmoksite dinaminių pratimų, asanų (kūno pozų), kvėpavimo (pranayamos), įvaldysite meditacijos technikas, atsipalaidavimą bei vizualizacijas.

plačiau
 
Jeigu myli, mylėk atvirai

Pas dzeno mokytoją dvidešimt vienuolių ir viena vienuolė praktikavo meditaciją.
Nors vienuolės drabužiai buvo labai kuklūs, o galva nuskusta plikai, ji atrodė labai miela. Keli vienuoliai paslapčia ją įsimylėjo...

 
 
Reiki, Kobido, Shiatsu Kaune ir Jonavoje

Reiki energetinis seansas - tai stiprus, bet kartu ir subtilus energetinio poveikio metodas, kuris atkuria visų žmogaus sistemų pusiausvyrą ir organizmo vidinę harmoniją, stiprina fizinį kūną, balansuoja emocijas, protą ir dvasią, sugrąžina ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą...

 
 
Negalima pavogti mėnulio

Kalno papėdėje mažoje lūšnelėje gyveno dzeno meistras. Vieną vakarą į lūšnelę įslinko vagis ir pamatė, kad visai nėra ten ką pavogti.

Įeidamas meistras užtiko vagį. „Tu nuėjai ilgą kelią, kad aplankytum mane, - tarė jis...

 
 
Nusibodo būti sėkmingu!

Vat sėdau galvoti šiandien, kaip ten yra su tom sėkmės istorijom. Su tais besišypsančiais veidais. Kiek tiesos šiame gyvenimo šokyje?

Kiek iš tikro -iausių gretose yra laimingų žmonių? Laimingų ir besidalijančių savo laime. Mylinčių ir ne tiek be priekaištų atrodančių, kiek gebančių tiesiai, be melo atsakyti, kaip jie iš tikro gyvena, ką iš tikrųjų jaučia, kokia tikroji jų sėkmingo veido ant žurnalo viršelio kaina… Nes būtent jų dėka didžioji dalis žmonijos galvoja, kad nori taip gyventi. Daug, labai daug to siekia ir klupinėja karjerų laiptais ir iššūkių brūzgynais.

 
 
Eksperimentas jogos pamokoje

Visko pasitaiko...

 
 
Apie nuolankumą

Išmintingi žmonės yra nuolankūs. 

Jie neatkreipia į save dėmesio didžiuodamiesi savo gebėjimais ar pasiekimais. Didingi jų darbai yra vertinami tyliai. Būdami lyderiais išmintingieji džiaugiasi...

 
 
Saldi uoga

Žmogus bėgo lauku, kuriame gyveno tigras. Jis skuodė iš visų jėgų, nes tigras jį vijosi. Pribėgęs skardį jis ėmė keberiotis žemyn, kabindamasis už laukinio žilvičio šaknų. Ir pakibo taip...

 
 
Daliaus Barkausko paskaita "Fizinio aktyvumo paslaptys: ką turėtų žinoti kiekvienas?"

Tikrai puiki Daliaus Barkausko (vyriausiojo Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojo) paskaita apie žmogų, sportą, judesį, apie mitus, stuburą, pėdą, ribotumo paveiktą visuomenės mąstymą ir t.t.

 
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>