į pradžią turinys susisiekite  
Tinklapio naujienos
Simhasana („liūto“ poza)
Simhasana („liūto“ poza)

Praniniame lygmenyje ši poza teigiamai veikia Vishuddha ir Anahata energetinius centrus.

Emociniame lygmenyje ji padeda „nuleisti garą“, nurimti emocinę įtampą, atsiradusią dėl streso, pykčio, nuoskaudų, neišsakytų priekaištų. Liūto riaumojimas skatina išreikšti tai, kas užslepiama mūsų viduje. Todėl ši praktika ramina.

Mentaliniame lygmenyje ji leidžia „atjungti galvą“, t.y. skatina lengviau pamiršti įkyrias mintis, rutiną ir problemas.

Fiziniame lygmenyje Simhasanos poveikis taip pat yra labai reikšmingas...

 
 
Jogos terapijos stovykla su mokytoja Gitana Liepos 22-24 bei rugpjūčio 12-14 dienomis

Mes kviečiame jus pasitikti tekančią saulę, jogos asanomis pradėti savo dieną, išbandyti įvairaus pobūdžio jogos praktikas bei meditacijas, dainuoti, kartu susėdus apie laužą.

Čia jūs pasisemsite vidinės ramybės ir tylos. Stovyklėlė priartins jus prie gamtos, natūralumo, kvėpuosite Motinos žemės ritmu, atsiribosite nuo kasdienių problemų bei rūpesčių, apsivalysite nuo streso ir nerimo, pajusite, jog jūsų šaknys yra čia, Lietuvos žemėje. Sutiksite tuo pačiu ritmu gyvenančius bendraminčius.

plačiau
 
Kviečiame į jogos užsiėmimus Vilniuje su jogos mokytoja Gitana

Jogos užsiėmimai skirti tiems, kas nori keisti savo gyvenimo būdą, tapti ramesni, išmokti valdyti savo kūną, sielą ir protą.

Užsiėmimuose išmoksite dinaminių pratimų, asanų (kūno pozų), kvėpavimo (pranayamos), įvaldysite meditacijos technikas, atsipalaidavimą bei vizualizacijas.

plačiau
 
Apie vertingą gyvenimą

Kiekvieną akimirką įmanoma pradėti statyti vidinius filtrus tam, jog šlamštas nepasiektų minčių, o siela valytųsi lyg vanduo. Nors ir iš lėto, nors ir menkais darbais, tačiau pradėti visada naudinga. Vertingai praleistas laikas dovanoja turiningą gyvenimą.

 
 
Jausmai

Atrodo, pasaulyje iš tikrųjų galią turi tik jausmai. Šie keičia viską, kas aplinkui, papildo patys save bei vienas kitą. Jausmai – lyg variklis, motoras, ratelis ar rūpestingos rankos, sukančios kiekvieno gyvenimą lyg vandens malūną. Jie puikiai apibūdina žmogų, jo prigimtį ir esybę, norus, išgyvenimus – viskas pagrįsta išorinių ar vidinių jutimų pagrindu.

 
 
Pasaulis – tai veidrodis

Kodėl laikui bėgant visos gyvenimo spalvos nublunka ir netrikdomą ramybę pakeičia graužiantis nerimas? Gal todėl, kad daugėja problemų? Ne - todėl, kad bręsdamas žmogus įpranta reikšti neigiamą požiūrį. Nepasitenkinimas – stipresnis jausmas negu jaukumo ir ramybės teikiama palaima.

 
 
Didysis Ramiojo vandenyno šiukšlių ruožas

Plastikas nesuyra kaip natūralios medžiagos, pavyzdžiui, popierius ar medvilnė: bėgant šimtmečiams jis kuo toliau, tuo labiau skyla į smulkesnius nuodingus junginius. Mažyčiai jūrose randami plastiko gabalėliai kartais vadinami „undinių ašaromis“ – vargu, ar atliekos vertos tokio romantiško pavadinimo. Įsipainioję tarp plastiko atliekų žūsta daugybė jūros paukščių ir žinduolių, dar pavojingesni yra toksinai, su plastiku patenkantys į mitybos grandinę – pražūtingieji nuodai ilgainiui prasiskverbia visur: nuo smulkiausio planktono iki stambiausių banginių.

 
 
Ruošti kelią

Šis Mark Nepo tekstas yra skirtas tiems, kas nori realių permainų savo gyvenime. Tiems, kas jau seniai nori, bet nedrįsta, bijo, nerimauja dėl to, kas bus, jeigu... Jį kelis kartus turėtų perskaityti tas, kam „ankšta“, „dūsta“, kas jaučia, kad nenori to, ką turi dabar.

 
 
Apie protą

Visada galima rasti pateisinimą tam, kad padarytum kažką negero. Iš tikrųjų yra daug protingų žmonių, gebančių sau įrodyti, kad kažkas neteisingo vis dėlto yra teisinga...

 
 
Nusibodo būti sėkmingu!

Vat sėdau galvoti šiandien, kaip ten yra su tom sėkmės istorijom. Su tais besišypsančiais veidais. Kiek tiesos šiame gyvenimo šokyje?

Kiek iš tikro -iausių gretose yra laimingų žmonių? Laimingų ir besidalijančių savo laime. Mylinčių ir ne tiek be priekaištų atrodančių, kiek gebančių tiesiai, be melo atsakyti, kaip jie iš tikro gyvena, ką iš tikrųjų jaučia, kokia tikroji jų sėkmingo veido ant žurnalo viršelio kaina… Nes būtent jų dėka didžioji dalis žmonijos galvoja, kad nori taip gyventi. Daug, labai daug to siekia ir klupinėja karjerų laiptais ir iššūkių brūzgynais.

 
 
1   2   3   4   10  sekantis  >>