į pradžią turinys susisiekite  
Skaitiniai » Citatos
Žmogaus sielos vystymosi ciklas

Žmogaus sielos vystymosi ciklas atsispindi ir senoviniame in-jan simbolyje: tamsioji jo pusė reiškia žemiškąjį mūsų gyvenimą, o šviesioji – sielos buvimą nebe kūne.

 

Baltas rutuliukas juodame fone – tai nuo kūno neatskiriama siela; juodas rutuliukas baltame – tai tos žinios, kurias gavome materialiame pasaulyje ir kurios mums yra būtinos dvasiniam augimui.

 

Abi puses skirianti vingiuota linija simbolizuoja nesibaigiantį judėjimą, perėjimą iš vieno gyvenimo į kitą – nuo kūniško į dvasinį ir nuo dvasinio į kūniškąjį.

 

Abi pusės kartu simbolizuoja pilną dvasinio augimo ciklą.


Simbolis turi rato formą, kas reiškia, kad šis procesas niekada nesibaigia: vienas ciklas pereina į kitą. Savo augime ir vystymesi mes niekada nesustojame.

 

Nors šis aiškinimas ir nesutampa su tradicine šio simbolio interpretacija, tokia teorija yra tinkama apmąstymams apie gyvenimą, mirtį ir persikūnijimus.

 

O tai padeda naujai pažvelgti į savo gyvenimo aplinkybes ir už jų pamatyti tą universalų begalinį pradą, kuris persmelkia visą mūsų būtį. Juk yra neįmanoma atskirti dvasinį ir kūnišką, gimimą ir mirtį arba mirtį ir reinkarnaciją.

 

citata iš knygos Тэд Энлрюс „Как узнать свои прошлые жизни“