Ar žinote, ko žmogus labiausiai bijo? 


Pažinti save. Sužinoti apie save kažką blogo. Sužinoti tiesą, kurią giliai, po keliais sluoksniais slepia nuo aplinkinių ir, svarbiausia – nuo paties savęs


Žmogus bijo suprasti, kad nėra jis toks jau geras ir nuoširdus, kaip kartais išoriškai atrodo. Suvokti tikruosius savo poelgių motyvus. Suvokti, kad nuo jo dažnai kenčia patys artimiausi žmonės, su kuriais jis gyvena.

Nes darbe, visuomenėje yra lengviau pasislėpti po kauke. Drąsūs, garsūs ir stiprūs veiksmai plačioje visuomenėje dažniausiai vertinami teigiamai. O namiškiai galbūt mato kitokį vaizdą… Juk neretai būna, kad visiems žinomas, populiarus ir visų vertinamas žmogus harmoningo šeimyninio gyvenimo nebeturi.

Dažniau pastebėkite save – savo mintis, motyvus, poelgius, emocijas. Dažniau pamatykite tikruosius savo poelgių motyvus.

Nustebsite – net ir altruizmas, meilė kitiems kartais slepia pernelyg didelį reiklumą, nemeilę sau, darymą dėl to, kad taip „reikia“… Nesislėpkite, o priimkite save tokį.

Įsigilinkite į savo vaikystės svajones, neišsipildžiusius, užgniaužtus norus – galbūt nuolatinis tramdymas (negalima, negražu, negerai) ir užspaudė jūsų sielą. Galbūt per daug kažkieno sukurtų taisyklių neleidžia jums būti natūraliems.

Įsiklausykite į savo sielos virpesius. Pajuskite nors trumpalaikę bangą, kylančią iš sielos – kol jos dar nesutramdė visagalis protas. Išpildykite savo sielos norus, jauskite palengvėjimą krūtinėje…

Tuomet ir visas kūnas bus lengvas, laisvas, užlies vidinio džiaugsmo banga. Juskite pirmiausia meilę sau. Ir pasaulis nušvis ryškiomis spalvomis.

Violeta Gavelienė

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!