Visuomenėje priimta galvoti, kad mūsų proto rodikliai yra tik logika ir racionalus mąstymas. Intuicija („šeštasis jausmas“) nepelnytai užmiršta – o tai yra labai svarbus bruožas, galintis palengvinti mums gyvenimą.

Intuicija paprastai pasitikime, kai, rodos, nėra išeities, sakydami „kaip Dievas duos“… Nenaudojama ji slopsta, „atrofuojasi“.


Intuicija – tai galimybė žinoti pirma, nei pagalvoji. „Tiesiog žinau, ir tiek“ – sakome apie ją. Ji yra lengva mintis – ir niekada nebus įkyri, besikartojanti, kankinanti. Ji turi savybę „slysti“. Lyg kažką pamatom akies krašteliu ir tuoj pat tai išnyksta. Kuo įdėmiau žiūrėsi – tuo sunkiau tai pamatyti.

Čia yra toks intuicijos paradoksas – ją gali laikyti ant ištiesto delno, bet ji iškart išslys, jeigu sugniauši kumštį…


Intuicija yra kaip šviesos blyksnis, kuris pradeda gesti iškart po to, kai atsiranda. Pats ryškiausias momentas – pirmasis. Dėl savo baimių, abejonių, gėdos, drovumo dažnai to nepastebime.

Įkyrios, ramybės neduodančios mintys – tai jau baimė. Baimė verčia žmogų kažką daryti arba atvirkščiai – blokuoja jį. Baimė griauna žmogų. Svarbu yra nereaguoti į baimės vibracijas, veikti ir suvokti, kad tai yra baimė ir už tos baimės nieko nėra.

Jei turite išspręsti kažkokią problemą, kur reikia pagalvoti, kaip elgtis, nepasinerkite iš karto į loginius išvedžiojimus. Gerai apgalvoti sprendimai ne visada yra geri.

Geriau atsipalaiduokite, atmeskite galimo sprendimo baimę ir nerimą. Tarsi paleiskite save, sustabdykite minčių tėkmę, stebėkite tuštumą… tikėtina, kad sprendimas ateis pats (gal net visai geniali idėja). Pasitikėkite savo jausmais. Gal net išgirsite tylų intuicijos balsą. Intuicija iš tikro net ne mintis – tai gebėjimas priimti Visatos vibracijas. O jausmai perspės, jeigu kas ne taip. Jausmai yra sielos kalba. Jei kas nepasisekė – nepasiduokite minčių tėkmei – žinokite, kad kitą kartą pasiseks. Tokia praktika lavina inuiciją. Padarykite tai savo įpročiu.

Pati didžiausia mūsų problema yra ta, kad labai dažnai patys nežinome, ko norime!!! Kaip tuomet gausime atsakymus? Ką tuomet mums gali duoti Visata?

Taigi didelį dėmesį turime skirti savo norų, pageidavimų analizei – ko ištiesų mes norime? O kai nežinome, ko norime – turime tenkintis tuo, ką gauname…

Širdis yra išmintingesnė už mūsų protą. Galima ranką pridėti ant krūtinės, susikoncentruoti ir paklausti – o ko tu nori, širdie?

Būkime sąmoningi!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!