Nesivaikyk to, kas išeina savaime.
Viskas kinta.
Tai, kas atrodo stabilu, taip pat keičiasi, tik lėčiau.
Laikinumo suvokimas padeda neprisirišti.
Neprisirišimas padeda nepykti, nepavydėti, nebūti godžiam.
Tampa aiškiau.


Pavydas yra prisirišimo ir puikybės pasekmė. Tai noras užimti kito žmogaus vietą, būti geresniam už jį. Pavydas yra ir paslėpta kito žmogaus sėkmės baimė (bijoma, kad kito žmogaus jėga mane paveiks neigiamai).

To šaknis yra didelis prisirišimas prie ego. Ego linkęs laikytis senų susitapatinimų, o jis turi pereiti per neišmanymą ir išmokti girdėti savo sąžinės balsą. Tik atsakingai elgdamiesi “dabar“ į savo gyvenimą galime pritraukti daugiau pozityvo ateityje.

Visus sieja karminiai ryšiai, pritraukiantys įvairius žmones ir situacijas. Konkuruodami žmonės save tobulina atsispirdami nuo kitų žmonių rezultatų. Prasmingiau ir saugiau visada yra matyti savo paties vietas, su kuriomis reikia dirbti.

Lavinkite blaivų aiškų matymą – jeigu kitam žmogui sekasi geriau, vadinasi, karmiškai praeityje jis tą užsitarnavo. Tai reiškia, kad aš taip pat turiu stengtis, augti ir tobulėti.

Jeigu kaskart kylant pavydui pavyks pagauti tokias savo proto reakcijas, jūsų pavydas transformuosis į pagarbą, žavėjimąsi, džiaugsmą kito sėkme. Suprasite, kad kito žmogaus sėkmė yra jūsų paties sėkmė, nes tai yra dalis jūsų sąmonės.

Tai yra didis darbas, kurio mokomės jogoje.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!