Apie save

Kas man yra vidinė ramybė?

Tai mano pasirinkimo laisvė – kai galiu kontroliuoti savo veiksmus, žodžius, mintis. Kai jaučiu, kad ne emocijos visa tai reguliuoja. 

Kai mano pasirinkimas sutampa su mano vidinėmis vertybėmis, su mano sąžine. Kai savo valia galiu rinktis savo kelią, o ne kitų primestus stereotipus. Ir prisiimti už tai atsakomybę.

Apie save

Mano kompetencijos

Ilgametė mano darbo patirtis medicinoje įpareigoja atidžiau žvelgti į žmogų, skatina pirmiausia nepakenkti, atsakingai parinkti bei koreguoti žmogui teikiamas metodikas, mokyti taisyklingų kvėpavimo ir judesio technikų. Juk nuo to labai priklauso žmogaus sveikatos būklė ne tik dabar, bet ir ateityje. 

Teorines ir praktines jogos žinias derinu su savo specialybės (kineziterapijos bakalauras, visuomenės sveikatos magistras) žiniomis.  Norint dirbti kokybiškai, šiuolaikiniam jogos mokytojui privalu išmanyti žmogaus anatomiją, biomechaniką, fiziologiją, patologinę fiziologiją.

 Baigiau sertifikuotus jogos mokytojų kursus:

"Vajra yoga", vad. A. Pakhomov (Ukraina); 150 val.

"Teacher Training", vad. Mark Darby (Kanada); 100 val.

"Yoga 108", vad. M. Baranov ir I. Zhuravlev (Indija); 250 val.

PASLAUGOS

Mano specializacijos

Kvėpavimas. Teorija ir praktika

Individualiai ir grupėje mokau saugių jūsų fizinei ir psichinei sveikatai kvėpavimo metodikų. Remiuosi tradicinės jogos šaltiniais bei šiuolaikinėmis neurofiziologijos žiniomis.

Hatha joga

Taikau logiškai pagrįstas, nuoseklias asanų sekas, kur kiekviena poza kompensuoja arba sustiprina viena kitos poveikį. Matyti kokybišką sekos vaizdą labai padeda ir Taikomosios kineziologijos nei Neurodinaminės stabilizacijos žinios.

Relaksacinė joga

Joga Nidra, Ciklinė meditacija, Trataka, Relaksacinio kvėpavimo praktikos padeda harmonizuoti vegetacinės nervų sistemos veiklą, raminant simpatinės ir aktyvinant parasimpatinės nervų sistemos veiklą. 

Konsultacijos kūdikiams

Be galo svarbu yra taisyklingas, gamtos duotas žmogui judesių formavimosi eiliškumas. Deja, dėl įvairių priežasčių labai dažnai kinta  kūdikio raumenų tonusas, taip skatindamas netaisyklingą ar kaip tik stabdydamas harmoningą judesių raidą.   

Meditacija

Tai nėra relaksacija ar vizualizacija. Meditacija – aktyvus darbas su savo protu, reikalaujantis fizinio pasiruošimo (tiesiai sėdėti), valios, nuoseklumo bei reguliarumo. Mokau amžių patikrintų budistinių meditacijos technikų. 

Jogos terapija

Kineziterapijos mokslo bei jogos praktikos žinios padeda dirbti su žmonėmis po insultų, galvos smegenų traumų ir kitų problemų. Ir mažas žingsnis visada yra kelio pražia. 

 

ATSILIEPIMAI

Ką žmonės sako

„Sužavėta tuo, kad turėdama daug daugiau žinių, potyrių ir suvokimų, šalia esantiems atveriate tiek, kiek jie gali tuo metu suprasti. Nepasėjate galvose sumaišties, neiškeliate daugybės neramių klausimų, o švelniai pasėjate tam tikras sėklas ir kam lemta, tas jas užaugina. Dėkoju už tokį subtilų ir tausojantį požiūrį į žmones, labai malonu būti šalia.“

Monika G.

„Po jūsų jogos užsiėmimų širdis kupina begalinio dėkingumo, protas – ramybės, o kūnas – lengvumo. Violeta, ačiū už profesionalumą, rūpestingumą, nuoširdumą. Jūsų studija tapo antraisiais namais, kur kaskart gera sugrįžti ir pasisemti vidinės ramybės.“

Maja K.

„Dėkoju už labai subtiliai, gražiai ir žmogų tausojančiai vedamus užsiėmimus. Esu sužavėta jūsų dėmesiu žmonėms

Asta G.

Ar esate pasirengęs pokyčiams?

Jei TAIP, tuomet kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!