Puikiai visiems matomos mūsų gyvenimo sferos yra fizinė (materialinė) ir socialinė. Visi mato sėkmę, matuojamą dažniausiai tik išoriniais parametrais (pinigai, karjera, grožis ir pan.).

Bet nematomas visa ko matomo pamatas yra intelektualinis ir dvasinis žmogaus gyvenimas. Dvasinės žmogaus vertybės (kas aš esu ir dėl ko gyvenu?) yra kertinis akmuo. Intelektu žmogus remiasi, kad ir kitiems paaiškintų savo vertybes. Socialinė sfera – jau yra žmogaus veikla, darbas, elgesys su kitais. Fizinė sfera – tai, kaip jis gyvena, maitinasi, pramogauja ir t.t.

Esant silpnam dvasiniam ir intelektiniam lygmeniui sėkmė anksčiau ar vėliau baigiasi, kaip esant silpnam pamatui anksčiau ar vėliau pradeda byrėti kad ir gražiausias statinys.

Taigi sėkmė yra visų šių keturių žmogaus gyvenimo sferų harmonija.

Žinoma, kiekvieno žmogaus vidinė būsena, subtiliojo kūno būsena, Prakriti jau iš prigimties yra kitokia, kartais ją paveikti gebame daugiau, kartais – mažiau.

Ir jei žmogui nesiseka fizinėje ar socialinėje sferoje – priežastys yra būtent dvasiniame ir intelektiniame lygmenyse. Sėkmė yra ne tik rezultatas, tai yra ir tą rezultatą palaikančių ar duodančių resursų papildymas, palaikymas, maitinimas. Nepildome savo resursų – rezultatas baigiasi.

Žodžiu, pjauname tai, ką pasėjome vakar. O šiandien sėjame tai, ką turėsime rytoj. Kaip ir šiandien gyvename iš pinigų, kuriuos uždirbom vakar.

Įsisąmoninusio karmos dėsnį žmogaus gyvenime atsiranda daugiau atsakomybės, ramybės ir harmoningos sėkmės visose jo gyvenimo sferose.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!