Dauguma žmonių gyvena rutina, kaskart automatiškai atlikdami tuos pačius veiksmus, paklūsdami tiems patiems įpročiams, nuostatoms bei nuomonėms. T.y. ne jie generuoja savo veiksmus – jie tik nesąmoningai reaguoja į išorinius dirgiklius.

Ištikrųjų kiekvienas mes tokių veiksmų turime galybę. Esmė yra – pastebėti juos savo gyvenime ir išsilaisvinti, išmokstant jausti sąmoningą savo paties aktyvumą.

Kaip to išmokti?
Pradėkite atidžiau save stebėti: kai tik norėsis atlikti bet kokį veiksmą (naršyti internete, išgerti kavos ar kažką nusipirkti), akimirką stabtelėkite ir paklauskite savęs – ar šito tikrai reikia man? Ar to tikrai nori vidinis mano „aš“, ar tai tiesiog tėra išoriškai man įpirštas veiksmas (mada, įprotis, „bandos jausmas“, automatizmas ir pan.), į kurį reaguoju automatiniu veiksmu? Sekite tai.
Eksperimentui reikėtų ne mažiau 7 dienų. Rezultatus fiksuokite popieriuje. Svarbu įsisąmoninti taip vykstančius procesus, kad pradėtumėte juos pastebėti ir kažką keisti savo gyvenime.

Toks sąmoningumo lavinimas yra labai švelnus metodas, padėsiantis suvokti, ko ištiesų norime, ko reikia mums, ir kas yra tiesiog išoriškai primesti dalykai.

Rezultatas?
Jūsų gyvenime bus daugiau sąmoningumo ir laisvės.
Tai ir yra jogos praktikos esmė.

Praktikuokite.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!