Jauna moteris su meditacijos mokytoju mokėsi kaip skleisti meilę ir malonę.

Atlikusi kasdienę meditaciją namie, ji eidavo į turgų, kur vienas prekeivis kiekvieną dieną ją pasitikdavo užgauliojimais. Nors ji iš visų jėgų stengėsi mylėti visas būtybes, šis storžievis išvedė ją iš kantrybės.

Vieną dieną mergina taip supyko, kad užsimojusi skėčiu nuvijo tą nedorėlį. Akies krašteliu ji pamatė savo meditacijos mokytoją, einantį kita kelio puse ir stebintį, kuo viskas baigsis. Susigėdusi mergina priėjo prie jo, aiškindama, kas nutiko. Prisipažino pasijutusi nevykėle.

Mokytojas maloniai ir švelniai pasakė, kad kai kitą kartą taip nutiks, ji turi įsiklausyti į save, sukaupti širdyje nepaprastai daug meilės, tada paimti skėtį ir trenkti nenaudėliui tiesiai per galvą!

Tai, kad norime būti mylintys, nereiškia, kad turime būti kieno nors durų kilimėliu.

Mes nepadedame nei sau, nei kitiems, kai pasyviai susitaikome su piktnaudžiavimu, ar tai būtų emocinis piktnaudžiavimas, ar fizinė agresija, nesveikas kritiškumas, sumanus pažeminimas ar bet kuris kitas veiksmas, kuris mus nuvertina.

Kartais aukščiausia forma duoti ir mylėti yra išsilaisvinti iš to, kas jus skaudina, pasakius „ne“ ir pašalinus tai iš savo kelio.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!