Fizinį mūsų kūną ir psichiką sieja nervų sistema. O nervų sistemos darbas yra tiesiogiai susijęs ir su imunitetu. Kuo daugiau patiriame baimės, streso, nerimo ar panikos, tuo intensyviau dirba simpatinė nervų sistema, siunčianti organizmui signalus „bėk, mušk arba sustink“. Ilgai besitęsianti tokia būsena veda į lėtinį nuovargį, depresiją ir apatiją, taip dar labiau skatindama neigiamas emocijas.

Neeikvokite veltui savo nervinių ląstelių bei imuninės sistemos resursų. Išsigryninkite per 5 jusles į jus įeinančią informaciją: valgykite sveikesnį maistą, gerkite pakankamai vandens, eikite laiku miegoti (nepaisant to, kad rytoj nereikia į darbą). Supraskite, kad į girdimas, skaitomas neigiamas žinias, matomus negatyvius vaizdus jūsų smegenys reaguoja neigiamu atsaku. Neigiamas emocijas dar labiau aktyvinate, užtvirtinate vis kartodami, komentuodami, kalbėdami apie tai su kitais.

Fiziologiškai mūsų mintys tėra nervinių impulsų judėjimas mūsų smegenyse. Mūsų galva yra laukas, kuriame vyksta nuolatinė stimuliuojančių ir slopinančių procesų kova. Todėl dažniau būkite stebėtojo pozicijoje, vertinkite tiesiog pačią situaciją, „nespalvindami“ jos. Baimę įveikia tinkama informacija, žinojimas. Supraskite, kad visais laikais žmonija išgyveno įvairių negandų, gal tiesiog tai buvo kažkada seniai, kažkur toli ir kažkam kitam. Bet buvo.

Kaip niekada tapo akivaizdūs laikinumo, neprisirišimo, pasitenkinimo tuo kas yra principai. Koncentruokitės į savęs tobulinimą, buvimą su savo šeima, įvairius buities darbus, rankdarbius. Tokiu būdu sumažinsite energijos praradimą.

Linkiu visiems stabilumo, tvirto stovėjimo ant žemės. Būkite pavyzdžiu savo vaikams. Ir tėvams.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!