Kartą įkrito į šulinį ūkininko asilas. Kol šeimininkas galvojo, ką daryti, gyvūnas leido liūdnai baubė, prašėsi ištraukiamas.

Galiausiai ūkininkas apsisprendė. Jis paskaičiavo, kad asilo gelbėjimas kainuotų gana brangiai. O kadangi asilas jau senas, jis nėra labai reikalingas žemės ūkio darbams, todėl neapsimoka jo iškelti. Šeimininkas nutarė užkasti šulinį ir asilą kartu. Pakvietė kaimynus į talką. Visi pradėjo dirbti.

Asilas suprato, ką žmonės sugalvojo ir pradėjo garsiai baubti. Bet po kiek laiko visų nuostabai jis nurimo. Po kelių žemės kastuvų ūkininkas nusprendė patikrinti, kaip jis ten, gal jau nebegyvas… Šeimininkas buvo labai nustebęs: žemei krintant ant asilo  nugaros, jis nusipurto, sumina ją  ir  atsistoja ant viršaus.

Nors ūkininkas su kaimynais ir toliau vertė žemę į šulinį, kiekvieną kartą gyvūnas  vis kopdavo aukštyn. Labai greitai visi buvo nustebinti, kai asilas šoktelėjo virš šulinio krašto ir, dar kartą nusipurtęs, nesustodamas nubėgo tolyn nuo savo buvusio šeimininko.

Gyvenime  sutinkame purvo ir kiekvieną kartą, kai likimas siunčia mums vis naują dozę nemalonumų, nepasiduokime, o tik nusipurtę eikime pirmyn. Kiekviena iškilusi ir įveikta problema – tai galimybė tapti stipresniu. Jei nesustosime ir nepasiduosime, tikrai išbrisime iš bet kurio mums neteisėtai pilamo purvo.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!