1. Neužbaigti darbai.

Kaskart, kai žmogus imasi bet kokio darbo ir jo nepabaigia, veltui yra eikvojami ne tik materialiniai resursai. Psichikoje, kaip ir kompiuteryje – lieka „kabėti“ atviras procesas, kuris ilgą laiką sekina žmogaus dėmesį ir jėgas. Į tai įeina netesėti pažadai, skolos, nebaigti darbai, taip pat – ne pagal savo jėgas užsidėtas krūvis.

2. Melas tiek kitiems, tiek sau pačiam.

Kai žmogus meluoja, jam reikia daugybės energijos išgalvotų vaizdinių palaikymui. Taip pat eikėtų vengti veidmainystės, savęs apgaulės, bandymų būti tuo, kuo nesi.

3. Nuoskaudos, uždarumas ir bet kokios saviizoliacijos formos.

Žmogus yra atvira energetinė sistema. Jeigu jį izoliuosi, jis pradės silpti. Izoliuok fiziškai, ekonomiškai ar nutrauk informacinį srautą – jis silps.

Tai vyksta tuomet, kai atsisakoma giminystės ryšių, užmirštami protėviai, niekinamos kilmės šaknys dėl nuoskaudų, laikomo pykčio ar puikybės. Ryšio praradimas su Dievu – taip pat energijos netekimas.

4. Baimė, nepasitikėjimas, bereikalingas kovingumas.

Esant baimei, nepasitikėjimui vyksta panašūs procesai, kaip ir esant nuoskaudoms. Visą laiką organizmas gyvena kovos režimu – yra pasiruošęs kautis arba bėgti. O tai sekina.

5. Fizinės, emocinės ar informacinės perkrovos arba judėjimo stoka, kontakto su gamta trūkumas.

Kai žmogus perkrauna save darbu arba išsenka emociškai, iš karto jaučia jėgų trūkumą, silpnumą, imuniteto silpimą. Daug energijos yra eikvojama informacijos apdorojimui. Įvairioms emocijoms pergyventi yra eikvojami antinksčių hormonai. Taip organizmas sekinamas.

6. Nepakankamas ir neteisingas miegas. Jeigu miegama per mažai arba netinkamą laiką – organizmas negali pilnaverčiai atstatyti savo jėgų. Taip kaupiasi toksinai, sutrinka bioritmai, smegenys perkraunamos neįsisavinta informacija.


7. Persivalgymas, alkoholio, nikotino, narkotikų bei kitų kenksmingų medžiagų intoksikacija priverčia organizmą eikvoti gyvybinius resursus detoksikacijai. Perkrauna nervų sistemą, inkstus, kepenis, žarnyną.

8. Bereikalingos kalbos, išsiblaškymas, vidiniai proto monologai.

Kalbant eikvojami didžiuliai energijos kiekiai (dažnai – veltui). Ypatingai tai jaučiama po tylėjimo praktikos.


9. Neišgydytos ligos, traumos, kenksmingos aplinkos sąlygos, užterštumas, geopatogeninės zonos, nemalonūs, pykčio pilni žmonės, energetiniai vampyrai.

Tausokite save! Niekas kitas už jus to nepadarys.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!