Egzistuoja keturios neigiamos kalbos karmos rūšys:

 melas;

– tuščiažodžiavimas;

– blevyzgojimas, nepadorios, nešvankios kalbos;

– šmeižtas.

1. Yra dvi melo rūšys.

Pirmoji rūšis – aktyvus melas, tai yra melagingi žodžiai, kurie tariami bandant apginti save ar savo paties interesus.

Pasyvus melas egzistuoja taip pat dėl tos pačios priežasties, tik tokiu atveju yra tylima, t.y. nutylima tiesa.

Jeigu jūs pradėsite praktikuoti susilaikymą nuo bet kokio melo, atsivers tikrasis įvykių, kokie jie yra iš tikrųjų, matymas. Negebėjimas adekvačiai matyti ir vertinti situacijų atsiranda dėl tamaso energijos suaktyvėjimo. Tamasas slepia tikrąją reiškinių prigimtį. Dėl šios energijos siela lyg kažkuo pasidengia, atsiranda „siena“, kuri trukdo žmogui matyti tai, kas jį supa. O tam, kad žmogus būtų laimingas, turi matyti įvykius tokius, kokie jie yra iš tikro, o ne pritaikyti juos sau.

Savo vidinio pasaulio šviesa yra svarbu nušviesti tai, kas jus supa.

Kuo daugiau melo karmos yra sukaupta, tuo labiau vėluoja karmos grąža. Jeigu vėluoja karmos sugrįžimas, tampa sunku suprasti jos dėsnį. Dėl karmos dėsnio nesupratimo baimės blogoji patirtis kaupiasi. O kažkada visai sukauptai neigiamai karmai kaip sniego lavinai teks įsiveržti į jūsų gyvenimą…

Kai žmogus meluoja, po truputį ir pats nustoja suprasti, kas yra tiesa, o kas – ne. Ir kiti yra linkę apgaudinėti tą, kuris meluoja. Jei yra stipri tamaso energija, jis ima nesuprasti, kas yra tiesa ir kas melas, nesuvokia karmos dėsnio, kaupia neigiamą karmą ir kitoje reinkarnacijoje patenka į Tris Žemesniuosius Pasaulius. Ir viso to priežastis – melas. 

Yra būtina atgailauti dėl savo melo ir jau nuo dabar pasiryžti kalbėti tik tiesą. Geriau skleisti ne parodinį, bet tikrąjį sielos grožį vartojant tik tiesą liudijančius žodžius.

2. Apie tuščiažodžiavimą.

Po juo slepiasi migloti, nereikalingi, bereikšmiai žodžiai. Šie abejotini ir lengvabūdiški žodžiai veikia vaizduotę ir teršia mūsų sąmonę. Nuoširdžiai dėl to atgailaujant galima įgyti savo ateities aiškiaregystės ir aiškiajausmystės dovanas.

Tokiu būdu kalba stipriai veikia Formų Pasaulį. Šią Visatą sudaro Aistrų, arba Reiškinių pasaulis, Formų, arba Astralinis pasaulis ir pasaulis be Formų arba Kauzalinis.

Aistrų pasaulis, į kurį įeina ir žmonių pasaulis, kuriame gyvename – tai iš materijos sudarytas pasaulis. Formų pasaulis – tai pasaulis iš subtiliosios materijos, vibracijų. Tai vaizdinių pasaulis.

Pasaulis be Formų – tai pasaulis, sudarytas iš vyraujančios šviesos, tai informacijos pasaulis. Ši struktūra yra glaudžiai susijusi su mūsų sąmone. Informacija apie įvykius ir reiškinius, kurie egzistuoja Formų pasaulyje, perduodama į pasaulį be Formų.

Visi trys pasauliai tarpusavyje yra susiję ir priklausomi vienas nuo kito. Kai informacija iš pasaulio be Formų patenka į Formų pasaulį, įsikūnija atitinkamuose vaizdiniuose. Po to vaizdas projektuojasi Reiškinių pasaulyje ir atsitinka tam tikras įvykis.

Žodžių vibracija turi reikšmės garsams, kurie formuoja Formų pasaulį. Daugybė pasakomų neinančių iš sielos žodžių teršia Formų Pasaulį, jame bus daug nereikalingo. Taip yra iškreipiama realybė ir nesimaterializuoja tai, ko siekiame.

Jeigu jūs norite gyventi pagal savo valią, turite pašalinti iš savo leksikono visus pašalinius žodžius ir kalbėti tik tai, kas yra būtina.

Kyla klausimas – kaip elgtis tuščiažodžiaujančių draugų kompanijoje? Stenkitės nepataikauti jiems. Bandykite rasti tolią pokalbio temą, kuri neturės įtakos karmos dėsniui.

3. Blevyzgojimas, nepadorios, nešvankios kalbos iššaukia pašnekovo antipatiją.

Už to slypi neapykanta, pyktis, pavydas ir t.t. Dėl to jūs kenkiate pats sau. Ir taip pritraukiate žmones, kurie elgsis taip pat.

Turbūt nerasite žmogaus, kuris geranoriškai spjautų į dangų. Bet daugelis geranoriškai blevyzgoja. Tai yra tas pat, kaip spjaudymas į dangų, nes toks kalbos stilius būtinai sugrįžta atgal. Tai pašnekovą verčia kentėti. Pagal Karmos dėsnį sudaroma priežasties ir pasekmės grandinė: tie žmonės, kurie dažnai taip šneka, taip pat kenčia ir nuo kitų.

Gilinantis į Tiesos dėsnį, kuris teigia, kad viskas yra sielos pasireiškimas, suprantama, kad  taip kalbėdamas žmogus pripildo savo pasaulį pagiežos, neapykantos, pavydo… Tada jam gali tekti išgyventi  labai atšiaurius santykius tarp žmonių. Gali būti, kad sekančiame gyvenime jis papuls į dar žiauresnes sąlygas, galbūt teks kankintis ir pragare.

Jeigu kažkas sužino, kad apie jį nešvankiai kalbėjote, jums jaučia įtarumą.

Sutikite, pagyras apie save išgirsti yra maloniau…


4. Ketvirtoji negatyvi kalbos karmos rūšis – šmeižtas.

Tas vyksta dėl pavydo. Būtent pavydas yra šmeižto pagrindas. Dėl to gimsta savęs su kitais lyginimo, neapykantos jausmai. Siela, kuri nemoka džiaugtis kitų laime, ir pati negali būti laiminga. Dėl šmeižto taip pat reikėtų atgailauti. Tie, kurių sieloje gyvena neapykanta, savo sąmonėje lyg stato sieną ir taip atitveria save nuo kitų.

Šmeižtas skatina nesantaiką tarp žmonių, gimdo priežastis, dėl kurių galite ir patys pakliūti į tą priešiškumą. Šmeižtas suteikia priežastį vienatvei. Norint  išsilaisvinti iš vidinių ir išorinių pasekmių, kurios atsiranda dėl šmeižto karmos, reikėtų užsiimti išpažintimi – atgaila, meditacija. Kai išsivalys blogoji karma, atsiras galimybė nuoširdžiai girti pašnekovo žodžius, veiksmus ir mintis, jus sups ramybė ir harmonija. O jūsų žodžiai turės galios harmonizuoti santykius tarp žmonių, jūsų siela turtės ir bendravimo siena išnyks.

Kalbėkite tiesą, nesakykite nereikalingų žodžių ir šnekėkite taip, kad jūsų žodžiai būtų  geri ir švelnūs. Be to, susilaikymas nuo nesantaiką kurstančių žodžių  gydo dvasios negalavimus ir plečia mūsų sielą.

Šaltinis: http://spiritual.ru/theory/karma_r.html

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!