1. Pirmiausia pripažinkite savo problemą. Nereikia slėptis, apgaudinėti tiek kitus, tiek save, maskuotis po kauke, šypsena ar abejingumu.

2. Nustokite ieškoti kaltų. Nekaltinkite nei savęs, nei kitų asmenų. Problemos centre esate jūs pats. Aplinkybės susiklostė taip, kaip susiklostė, bet labai daug kas priklauso ir nuo jūsų paties požiūrio į šią situaciją. 


3. Negraužkite savęs galvodami: „už ką man tai?“ „kodėl man, o ne kitiems?“ Tai nieko garo neduos. Pagal karmos principą – gal kažką ne taip dariau arba iš viso ne tą dariau…


4. Paklauskite savęs – ką man reikia išmokti? Gal paprasčiausiai kažko nepadariau, gal reikia būti atidesniam, gal daugiau pasimokyti, gal tobulintis kažkurioj srity, gal daugiau dirbti, gal mokytis bendrauti ar metas pailsėti…


5. Tarsi išeikite iš savo kūno pažvelkite į save iš šono: įsivaizduokite matantys tą žmogų ir jo problemą (ką galite jam patarti?). Prieš ateidami į šį pasaulį mes patys pasirinkome savo toblėjimo programą – pasirinkome kliūtis, kurias turime išmokti įveikti, pasirinkome duobes, kurias turime peršokti, tam, kad būtume stipresni, įgytume patirties bei išminties. 


6. Paanalizuokite, – ko nebūtų, jei nebūtų šitos problemos? Kaip mano gyvenimas susiklostė po to? Kam problema mane pastūmėjo? Būna ir taip, kad atsigręžę atgal suprantame, kad tai visiškai nebuvo problema.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!