Dirbkite su savo reakcijomis tiek į savo jausmus, tiek į išorines aplinkybes. Jogos esmė yra mūsų proto, tiksliau – visos psichinės veiklos reakcijų, „bangų“ nuraminimas. 


Mokykitės būti laimingi savo viduje. Neįmanoma pakeisti išorinio pasaulio taip, kad jis visada jus tenkintų. Todėl keiskitės patys.

Nebijokite pripažinti savo klaidų ar keisti savo nuomonės. Dirbkite su laikinumu ir nepastovumu. Šitie dalykai mokys jus dėkingumo, pasitenkinimo, neprisirišimo, nesureikšminimo. Pripažinkite, kad užsispyrimas čia – didžiausia kliūtis tobulėti.

Jeigu jaučiate, kad esate įsitempę ar išsiblaškę, susikaupkite ties kvėpavimu. Toks paprastas veiksmas suteiks ramybės ir sąmoningumo pojūtį, leidžiantį kiek atsitraukti nuo problemos ir reaguoti į ją kur kas ramiau ir objektyviau.

Mokydamiesi priimti situacijas tokias, kokios jos yra, suprasite, kad ne gyvenimas yra sudėtingas, o sudėtingos yra mūsų pačių reakcijos į gyvenimą. Ramindami savo protą ne tik sutaupysite daug energijos, laiko ir sveikatos, bet ir įgysite išminties.

Om!

Violeta Gavelienė

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!