Egzistuoja toks dalykas kaip keitimasis karma. Tai vyksta pastoviai – kai bendraujame su kitais žmonėmis, kalbame telefonu, žiūrime televizorių ar šiaip galvojame apie kažką. Visada iš tam tikro objekto gauname galingą informacijos užtaisą, nešantį tam tikrą energetiką. Juk ne kartą esame jautę sunkių minčių bangą, pabendravus, tarkim, su neapykantos ir pykčio kupinu žmogumi…

Keitimasis karma yra tas pats, kaip ir naujos karmos sudarymas. informacija patenka subtiliuosius lygmenis ir pradeda ten „dirbti“ – įeina į pasąmonę, pradeda generuoti tam tikras mintis, vėliau – ir elgesį.

Daug neigiamos karmos prisikaupiame per savo emocijas. Turime žinoti, kad tai, kaip elgiasi kitas žmogus, yra JO karma, o tai, kaip į jo elgesį ar emocijas reaguojame mes – jau yra MŪSŲ karma.

Todėl mokykimės mažiau nervintis. Bandykime ramiau reaguoti, labiau toleruoti, suprasti ir mylėti save bei kitus žmones.

Darbus dirbkime su meile. Sutikime, kad labiausiai visur trūksta ne pinigų (kaip įprasta manyti), bet paprasto žmogiškumo. Pastebėkime gražius, bet nieko nekainuojančius dalykus, ilgėkimės ramybės ir gėrio. Ieškokime vidinio džiaugsmo. Atraskime tikrąsias vertybes. Pradėkime nuo savęs. Kasdien.

Violeta Gavelienė

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!