Garso bangos gali veikti ir veikia materiją. Todėl nieko nuostabaus, kad mantros veikia ir sąmonę. Tai ir yra mantrų, tai yra tam tikrų garsų kartojimo meditacijų metu, esmė. Šis žodis kilo iš žodžio „man“ (:protas“) ir „tra“ („apsauga“ arba „įrankis“). Taigi mantra yra įrankis, saugantis mūsų protą nuo spąstų, kuriuos spendžia neproduktyvūs minčių ir veiksmų ciklai.

Mantros – tai susikaupimo priemonė, nuraminanti ir nukreipianti protą viena linkme. Mantros skleidžiamus virpesius galima palyginti su virpesiais, kuriuos sukelia purtymas už pečių, kai norite ką nors pažadinti iš miego. Mantros paskirtis – prižadinti protą iš įprastos nemokšiškumo miego būsenos.

Paprasčiausios mantros, pvz. OM, kartojimas gali sujauktą minčių ir emocijų kratinį paversti tvarkingu ir gražiu modeliu. Garso ritmas paveiks pasąmonės lygmenį ir vidinį ritmą.

Garsiai keletą minučių ryte pakartota mantra visą dieną tyliai aidės mintyse, kartodama savo virpesius, vaizdinį ir reikšmę. Tikima, kad kiekvienas atgarsis magiškai veikia tiek kūno, tiek proto audinius, kurdamas juose tvarką bei harmoniją. Greita mantra gali suteikti energijos ir prikelti iš inertiškumo. Lėta, rami mantra gali padėti sukurti visos dienos atsipalaidavimo ir ramybės būseną.

šaltinis – Anodea Judith „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!