Mantra „Om“ yra viena stipriausių praktikų veikti mus supančios aplinkos vibracijoms. Garso, rezonanso ir ritmo derėjimas „perprogramuoja“ mūsų sąmonę į naujas programas, kelia į aukštesnį lygmenį, valo erdvę, sukuria ypatingą būseną.

Kosminė mantros „Om“ vibracija plečia ir valo mūsų aurą, didina gyvybinės energijos kiekį, suteikia organizmui naujų jėgų, atpalaiduoja protą, gerina dėmesio koncentraciją ir apskritai savijautą. Praktika veiksmingai derina gyvybinės energijos srautus ir suteikia malonią ramybės, harmonijos, balanso būseną. Neramiam protui mantra gali būti kaip atspirties taškas, padedantis išlaikyti pusiausvyrą ir savitvardą. Susijungęs su šia vibracija žmogus geba paleisti savo mintis, emocijas, neigiamą energiją, taip gydydamas save.

Mantra stipriau veikia, jei esame susikoncentravę į tai, ką darome, nesivaikome pašalinių minčių ir suprantame jos reikšmę. Geriausia mantrą giedoti sielai artimų žmonių tarpe ir bandyti išgirsti skambesį, vibracijas, rezonansą, jausti visą erdvę. „Om“ gydomoji jėga plečiasi ir didėja grupėje giedančių žmonių – visus juos harmonizuoja ir sveikatina. Teigiama energija plinta iš šio rato ir pasiekia viską aplink – šalia ir toliau esančius… 

Tiesiog užsimerkite, atpalaiduokite savo kūną ir protą, susikoncentruokite į tašką tarp antakių. Kaskart iškvėpdami giedokite „Ooooommm…“. Lėtai įkvėpkite ir atiduodami iškvėpkite. Išlaikykite natūralų, harmoningą kvėpavimą. Jauskite garsą, sklindantį iš jūsų vidaus. Tegul jis asocijuojasi su begalybe, amžinybe, nemirtingumu. Jauskite, kad esate tyras, tobulas, amžinas ir laisvas Absoliutas. Su šia idėja turi vibruoti visos jūsų ląstelės. Šį jausmą išlaikykite kuo ilgiau,  priartėkite prie Visatos paslapčių suvokimo.

Om!

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!