Padeda esant širdies negalavimams, galvos svaigimui, vidaus organų nusileidimui, bendrai išsekimo būklei. Mudra aktyvina Saulės rezginio čakrą ir su ja susijusių organų – skrandžio, kepenų, tulžies pūslės, kasos veiklą. Energijos disbalansas šiuose organuose silpnina gyvybinės energijos tėkmę į galvą, o tai iššaukia vangumą, nuovargį, galvos sunkumą, svaigimą.

Įsivaizduokite didžiulį besisukantį ratą. Jeigu jūs būsite viduryje, prie stebulės, rato sukimasis neturės jums jokio poveikio. Bet jeigu jūs pamesite rato centrą ir pereisite stipinu prie ratlankio, jums prireiks milžiniškų pastangų tam, kad išsilaikytumėte.

Tas tinka ir kasdienybei. Centro, vidinės ašies, aukso vidurio pametimas panardina jus į sunkias situacijas. O taip dar greičiau prarandate kantrybę ir tuomet atsiranda tiek fizinė, tiek psichinė įtampa.

Rudra mudra, aktyvindama Saulės rezginio čakrą, dovanoja jus centruojančią jėgą.

Atlikimo technika:

Sujunkite abiejų rankų nykščių, smilių ir bevardžių pirštų galiukus. Kiti pirštai ištiesti, bet neįtempti.

Mudrą atlikite esant būtinybei arba kaip gydymą kasdien 3-6 kartus po 5 minutes.

Kvėpavimas:

Paprastas, ramus.

Vizualizacija:

Įsivaizduokite baltą ekraną. Jame jūs piešiate ratą – stebulę, stipinus, ratlankį. Pačiame rato viduryje, ašies viduje jūs matote geltoną tašką.

Įkvėpdami matykite, kaip geltonas taškas vis labiau ir labiau šviečia, didėja, tarsi apima jus. Iškvepiant geltona spalva palieka jus, mažėja ir vėl virsta tašku stebulės viduryje.

Vizualizacijos metu visas dėmesys turėtų būti sutelktas tik į piešinio vidurį.

Afirmacija:

Aš ilsiuosi savo centre. Iš jo semiuosi jėgų ir džiaugsmo. 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!