Šis Mark Nepo tekstas yra skirtas tiems, kas nori realių permainų savo gyvenime. Tiems, kas jau seniai nori, bet nedrįsta, bijo, nerimauja dėl to, kas bus, jeigu… Jį kelis kartus turėtų perskaityti tas, kam „ankšta“, „dūsta“, kas jaučia, kad nenori to, ką turi dabar:

Mirti nėra blogai. Ląstelės miršta kas dieną. Paradoksalu, tačiau kūnas šitaip išgyvena. Nusimeta apvalkalus. Nukrinta danga. Auga tai, kas nauja. Taip išliekame gyvybingi.

Panašiai kaip ląstelės, miršta ir mąstymo būdai, mes smarkiai kenčiame, jei neleidžiame tam, kas auga apačioje, išsiveržti į paviršių ir tapti naujo mūsų gyvenimo oda. Skausmu mums tampa užsispyrimas, su kuriuo atsisakome leisti į paviršių iškilti tam, kas auga apačioje. O neviltį maitina baimė, kad apačioje niekas neauga. Iš tiesų mirtina yra akimirka, kai liaujamės augę kuria nors kryptimi.

Jei atsispiriame šiems procesams, tampame nerimastingais svečiais ir dejuojame nelyginant varnos. Dvigubai pagausiname gyvenimo skausmą, stengdamiesi sustabdyti netikėtumus, kuriuos patiria kiekvieno gyvenimas.

Įsivaizduokite, kas būtų, jei medžiai niekada nenusimestų lapų, jei bangos niekada negrįžtų atgal, jei debesys niekada neišlietų ant mūsų savo lietaus ir nepranyktų.

Sakau tai, norėdamas priminti ir sau, ir jums: mažos mirtys leidžia išvengti didelių. Tai, kas svarbiausia, laukia po tuo, kas darosi nebereikalinga, ir ruošiasi pasirodyti.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!