Kaskart, skųsdamiesi gyvenimu, prisiminkite: tai ne pasaulis neteisingas, o jūs patys kažką darote ne taip. Egzistuoja svarbios 7 Visatos taisyklės. Jų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. O jų taikymas leidžia siekti harmonijos ir laimingai gyventi.

1. Tuštumos taisyklė

Jeigu jums reikia naujų batų, išmeskite senuosius. Jeigu reikia naujų drabužių, peržiūrėkite savo spintą. Nauja ateina tada, kai jūs išsilaisvinate nuo seno.

2. Cirkuliacijos taisyklė

Būkite pasiruošę paleisti kažką, ką laikote, kad gautumėte tai, ko norite.

3. Vaizduotės taisyklė

Pirmiausia matykite klestėjimą savo vaizduotėje. Aprašykite savo idealią dieną ir niekam to aprašymo nerodykite. Saugokite šį aprašymą netoliese ir dažnai skaitykite.

4. Kūrybos taisyklė

Tikėkite, kad žmogus gali pasiekti klestėjimą savo mąstymo, kūrybos, intuicijos ir vaizduotės energijos resursais.

5. Gavimo ir davimo taisyklė

Jeigu jūs kažką atiduodate, tas jums sugrįš dešimteriopai. Kai gaunate gera, svarbu dalintis tuo su aplinkiniais. Jei turite talentą, kuriuo nesidalijate su kitais – jūs žeidžiate Visatą. Pagarbiai vertinkite savo gebėjimus ir dalinkitės jais su kitais. Jeigu darote taip, tai jūs į savo gyvenimą pritraukiate dar daugiau gėrio.

6. Dešimtinės taisyklė

Visata visuomet paims savo dešimtinę. Tai yra tiesiog palaikymo ir dėkingumo šaltinio taisyklė – 10 procentų nuo visko, ką turite. Jūs niekada nežinote, kaip jūsų dešimtinė jums sugrįš. Pinigai – tekanti energija. Ji gali ateiti taip pat ir susitaikymo su kažkuo, pasveikimo ar naujų santykių pavidalu.

7. Atlaidumo taisyklė

Jeigu jūsų siela užpildyta neapykanta, meilė negali rasti ten vietos. Jūs turite atsikratyti negatyvių minčių, kurios neduoda jums ramybės ir valdo jus.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!