Praktikuokite šią mudrą, jeigu jaučiate fizinį ar dvasinį silpnumą, jeigu norite atsipalaiduoti ar jums reikia įkvepiančios idėjos, aštraus proto.

Mudra padeda mažinti nervinę įtampą, įveikti baimę prieš atliekant sudėtingas užduotis. Ji stiprina metalo elementą, kuriam priskiriama plaučių ir storojo žarnyno energija. Mudra padeda sustiprinti įkvėpimo jėgą, atverti krūtinės ląstą, taip suteikdama gaivumo pojūtį. Metalo elementas veikia nervų sistemą, elektrinius bei energetinius impulsus, taip pat padeda universaliai gyvybinei jėgai (Ki, Či, Prana) prasiskverbti iš išorės į organizmo vidų ir „pakrauti“ jį.

Atlikimo technika:

Abi rankas laikykite prieš Saulės rezginį.

Sujunkite nykščių ir smilių pagalvėles, kitus pirštus sukryžiuokite.

Rodomieji pirštai nukreipti aukštyn, o nykščiai – žemyn, ant pilvo.

Mudrą galima praktikuoti kada nori ir kiek nori ilgai.

Kvėpavimas:

Lygus, pakankamai gilus, bet be pastangų.

Vizualizacija:

Įsivaizduokite liniją, einančią nuo jūsų uodegikaulio išilgai stuburo per galvą ir aukščiau, besitęsiančią į kosmosą, į begalybę.

Dabar jauskite, kad per tą liniją į jus ateina viskas, ko jūs pats sau linkite – pavyzdžiui, sveikata, užduočių ar problemų sprendimo būdai ir t.t.

Labai teigiamai vizualizacija veiks, jeigu jausite kažką gero tekant į jus, kas būtina ir kitam. Jūs priimate tą šviesos srautą ir nukreipiate jį per savo širdį tam, kam galbūt labiausiai to reikia.

Afirmacija:

Mano partnerystė su kosmoso jėgomis leidžia mano gyvenimui nušvisti naujomis spalvomis, nauja jėga.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

You have Successfully Subscribed!